Chat with us, powered by LiveChat
po - pá: 9 - 18 h Klienti CK: 542 215 255/6

Slevy na zimní zájezdy

CK BRENNA

Připravili jsme pro vás slevy za včasnou rezervaci s bonusem pro naše stálé klienty. Sleva 5 % nebo 9 % platí pro nové klienty a sleva 7 % nebo 11 % platí pro stálé klienty. Výše slevy je specifikována u každého ubytování.

Slevy za včasný nákup do 31. 10.

7 % nebo 11 % sleva za včasný nákup pro stálé klienty
Sleva je poskytována při koupi zájezdu do 31. 10. z celkové tabulkové ceny. Podmínkou je minimálně 1 účast na zájezdu CK BRENNA. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.

5 % nebo 9 % sleva za včasný nákup pro nové klienty
Sleva je poskytována při koupi zájezdu do 31. 10. z celkové tabulkové ceny. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.

 

Slevy za včasný nákup od 1. 11.

5 % sleva za včasný nákup pro stálé klienty 
Sleva je poskytována při koupi zájezdu od 1. 11. a dále a je poskytována z celkové tabulkové ceny. Podmínkou je minimálně 1 účast na zájezdu CK BRENNA. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.

 

Skupinové slevy

Pro skupiny, školní zájezdy, firemní akce či jen větší partu přátel nabízíme speciálně zvýhodněné nabídky ušité přímo na míru. Skupinou se rozumí minimálně 20 osob. Neváhejte se prosím obrátit s požadavkem v CK BRENNA.

Seniorské slevy

Slevu 400 Kč z ceny zájezdu poskytujeme klientům, kteří dosáhnou hranici 65 let věku v době konání zájezdu. Slevu nelze sčítat se slevou za včasnou rezervaci a slevou stálého klienta.

 

Poznámka ke slevám

Sleva je vypočítána z tabulkové ceny po odečtení příslušných slev za ubytování a skipas a bez příplatků v rámci ubytování, skipasu a pojištění. Jednotlivé slevy nelze sčítat.