Chat with us, powered by LiveChat
po - pá: 9 - 18 h Klienti CK: 542 215 255/6

Dětský klub Taliánek

CK BRENNA

Jarní prázdniny s dětským klubem Taliánek v prosluněných italských Alpách! Pro děti legrace a lyžování, pro rodiče pohoda a lelkování!

Kdy a kde se Taliánek koná? Všechny informace najdete zde nebo nám napište v poptávce zájezdu.

Hotel Sportur ***

Ravasclleto

06. 03. – 12. 03. 2022

Jarní prázdniny těchto měst: Brno-město, Brno-venkov, Blansko, Břeclav, Domažlice, Hodonín, Karviná, Louny, Praha 1 až 5, Tachov, Vyškov, Znojmo

Na co se děti mohou těšit?

 • na zábavnou výuku lyžovaní či snowboardingu s českými instruktory, zaměřenými na výuku dětí
 • na animační programy v určené časy: bláznivé hry, baby disco, soutěže, promítání pohádek aj.
 • na kreativní aktivity (např. hrátky s italskými těstovinami nebo malování na obličej)
 • na napínavé lyžařské závody

Jak to celé funguje a co je v ceně zájezdu?

 • jednoduše si objednáte zájezd na jarní prázdniny do Hotel Sportur *** – Ravasclleto - v ceně máte 3× skupinovou výuku lyžování nebo snowboardingu (1 výuka = 90 min, tedy v ceně je 3× 90 min
 • 5× animační program pro děti na daném hotelu (z toho 1x lyžařské závody v příslušném lyžařském areálu, animátoři / instruktoři mluví česky)
 • termíny výuky jsou určeny na místě, děti budou rozděleny do skupin, seznámení se s rodiči proběhne na úvodní schůzce v 1. den příjezdu ve večerních hodinách (předání potřebných informací, seznámení s týmem)
 • animační programy probíhají v blocích dle rozpisu buď před večeří nebo bezprostředně po ní, přesný program s časovým rozdělením animačního dne najdete aktuálně na hotelové nástěnce
 • před zahájením animace nebo lyžařské výuky dítě řádně předáte instruktorovi a po skončení programu si jej ve stanovený čas opět vyzvednete
 • minimální počet dětí na skupinovou lyžařskou výuku dané výkonnostní skupiny jsou 4 děti, maximálně však 13

Dětský klub Taliánek je určený pro všechny samostatné děti ve věku 4-12 let. Taliánek je zahrnutý v základní ceně všech výše uvedených zájezdů za předpokladu pobytu na 6 nocí, tedy v termínu 06.03.-12.03.2022, není v ceně zkrácených pobytů. CK si vyhrazuje právo na změnu programu z důvodu nepředvídatelných událostí včetně pandemie Covid 19. Pokud není dětský klub Taliánek realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu 26  dětí, není toto důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.  Každá taková změna bude klientovi komunikována nejpozději 3 dny před odjezdem. Dětský klub Taliánek je pouze doplňkovou službou, je nabízený v ceně zájezdu a nijak se nedoplácí.

Nezapomeňte!

Při objednávce zájezdu uveďte zájem o Taliánek pro vaše dítě či děti a klasifikaci jeho či jejich lyžařských dovedností pro správné rozdělení do skupin. Nezapomeňte také včas objednat individuální lekce ještě před Vaším odjezdem do destinace! Zájem o instruktory je veliký a počet hodin je omezený!

 • A. POKROČILÝ – samostatně jezdí na lyžích/snb v obloucích, jezdí na lyžařském vleku. Potřebuje zlepšovat jízdu v paralelním oblouku a přejít do oblouku carvingového.
 • B. MÍRNĚ POKROČILÝ – samostatně se pohybuje na lyžích/snb (chůze do kopce), sjede mírný kopec v pluhovém postavení, občas se mu zdaří oblouk, bezpečně a samostatně dokáže zastavit. Potřebuje zafixovat základní oblouk v pluhu a přejít do paralelního postavení lyží.
 • C. ZAČÁTEČNÍK – nikdy nestál na lyžích/snb nebo jen s většími obtížemi. Těžko si sám obouvá výzbroj, špatně se pohybuje na rovině, neumí jezdit na dětském vleku. Potřebuje se zaměřit na základní sebeobsluhu, tj. pohyb na lyžích na rovině či stoupání do kopce, samostatnou jízdu na dětském lanovém vleku nebo dětské pomě a základní oblouk v pluhovém postavení.

Ceník individuální výuky lyžování eSKImák:

Jedná se o výuku nad rámec skupinové výuky, která je v ceně zájezdu. Na tento ceník se nevztahují slevy za včasnou rezervaci a slevy stálého klienta. Rezervace v CK nutná nejpozději při doplatku zájezdu (tj. 30 dnů před nástupem na pobyt).

Počet přihlášených dětí

1 dítě
2 děti

1× dvouhodina (1×90 min)

900 Kč
750 Kč

2× dvouhodina (2×90 min)

1 700 Kč
1 400 Kč

3× dvouhodina (3×90 min)

2 400 Kč
2 000 Kč