Horská chata Gilberti **

Unikátní místo v nadmořské výšce 1850 m n.m. mezi Prevalou a Bila Pec, fantastická atmosféra, dech beroucí výhledy a k tomu nadmíru příjemní majitelé - optimistická Irene a šikovný kuchař Fabio.

Nabídku zájezdů ZIMA 2020 / 2021 připravujeme.

Pokud máte zájem o zaslání nabídky zimních termínů, kontaktujte nás.
Tel.: 800 111 162 nebo e-mailem: brenna@brenna.cz.

Děkujeme za pochopení. CK BRENNA

Cena za osobu zahrnuje:

 • ubytování ve 2 - 10 lůžkovém pokoji na 2 nebo 3 nebo 4 noci
 • skipas Friuli Skiregion na 3 a 4 dny
 • polopenze pro dospělou osobu a snídaně pro dítě od 3 až nedovršených 14 let (stejný počet jako nocí) 
 • výjezd v příjezdový den/sjezd v odjezdový den na Conca Prevala (v ceně pouze u variant na 3 noci a 4 noci)

Slevy - pro 3. a 10. lůžko:

 • zdarma – děti od 0 do nedovršených 3 let (čerpá pouze snídani)
 • Sleva/dítě/noc – děti od 3 do nedovršených 14 let na vyžádání v CK BRENNA

Příplatky:

 • 400 Kč/noc - dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou

Cestovní pojištění:

 • 36 Kč/os./den – pojištění UNIQA - TARIF K7S+ KOMFORT PLUS
  Bližší informace k cestovnímu pojištění - Lyžařský tarif

Platba pobytové taxy v místě pobytu:

Upozorňujeme, že je v Itálii zavedena platba pobytové taxy, která se platí v hotovosti přímo v ubytovacím zařízení. Výše taxy se liší dle místa pobytu, je stanovena od 1,2 € do 2 €/noc/osoba od 12 let. Informaci o aktuální výši pobytové taxy Vám na vyžádání poskytne pracovník CK BRENNA, s.r.o.


Slevy za včasný nákup, slevy pro stálé klienty, skupinové slevy

 • 7 % nebo 11 % sleva za včasný nákup pro stálé klienty
  Sleva je poskytována při koupi zájezdu do 20. 10. z celkové tabulkové ceny. Podmínkou je minimálně 1 účast na zájezdu CK BRENNA. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.
 • 5 % nebo 9 % sleva za včasný nákup pro nové klienty
  Sleva je poskytována při koupi zájezdu do 20. 10. z celkové tabulkové ceny. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.

Slevy za včasný nákup od 20. 10. a dále

 • 5 % sleva za včasný nákup pro stálé klienty
  Sleva je poskytována při koupi zájezdu od 20. 10. a dále a je poskytována z celkové tabulkové ceny. Podmínkou je minimálně 1 účast na zájezdu CK BRENNA. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.

Slevy za včasný nákup od 20. 10. do 30. 11.

 • 3 % sleva za včasný nákup pro nové klienty
  Sleva je poskytována při koupi zájezdu od 20. 10. do 30. 11. 2018 z celkové tabulkové ceny. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.

Skupinové slevy

Pro skupiny, školní zájezdy, firemní akce či jen větší partu přátel nabízíme speciálně zvýhodněné nabídky ušité přímo na míru. Skupinou se rozumí minimálně 20 osob. Neváhejte se prosím obrátit s požadavkem v CK BRENNA.

Seniorské slevy

Slevu pro 400 Kč z ceny zájezdu poskytujeme klientům, kteří dosáhnou hranici 65 let věku v době konání zájezdu. Slevu nelze sčítat se slevou za včasnou rezervaci a slevou stálého klienta.

Poznámka ke slevám

Sleva je vypočítána z tabulkové ceny po odečtení příslušných slev za ubytování a skipas a bez příplatků v rámci ubytování, skipasu a pojištění. Jednotlivé slevy nelze sčítat.

Horská chata Gilberti **

Horská chata Gilberti **
Lyžování zdarma

ZDARMA
lyžují všechny
děti do 7 let


Poloha

Prevala / Sella Nevea, skiareál Sella Nevea / Canin – 30 m, skiareál Tarvisio / Monte Lussari – 25 km

Unikátní místo v nadmořské výšce 1850 m n.m. mezi Prevalou a Bila Pec, fantastická atmosféra, dech beroucí výhledy a k tomu nadmíru příjemní majitelé - optimistická Irene a šikovný kuchař Fabio. Chata jako stvořená pro ty, kteří milují přírodní scenérie, holdují freeridu a skialpinismu nebo první varhánkovou stopu ještě před spuštěním prvního lana kabiny! Místo, kde všední starosti jdou stranou. Jedná se o kamennou, zrekonstruovanou 3 patrovou budovu se 6 pokoji s kapacitou 22 míst.

Ubytování

Dovolujeme si upozornit, že pokoje jsou jednoduše vybavené a nemají vlastní sociální zařízení, pouze 2 společné sprchy pro všechny pokoje a 5x WC. Ložní a koupelnové prádlo také není zahrnuto v základní ceně a je nutné se vybavit na tuto dobrodružnou cestu vlastním spacákem či povlečením!

Vybavení hotelu

Bar s krbem, restaurace, úschovna lyží, venkovní sluneční terasa

Stravování

 • snídaně – formou bufetu včetně nápojů (s výběrem ze sladkých nebo slaných pokrmů)
 • večeře – servírované menu s výběrem ze 3 předkrmů a 3 hlavních jídel s přílohou, nápoje za poplatek. Stravování formou polopenze je zahrnuto v základní ceně pouze pro dospělou osobu od 14 let, děti od 3 do nedovršených 14 let mají v základní ceně stravování formou snídaní a večeře jen za příplatek na místě s výběrem z denního menu. Děti do 3 let jsou zcela zdarma bez nároku na služby.

Popis pokojů

 • 1. patro: 3 x pokoj pro 2 osoby (s palandou)
 • 2. patro: 2 x pokoj pro 2+1 osobu (2 samostatná lůžka + možnost matrace), 1 x pokoj pro 10 osob (5 samostatných lůžek ve 2 řadách naproti sobě)
 • 2x společná sprcha v patře pro všechny pokoje a 5x WC

Výhody

 • opravdu jedinečná poloha s nádechem nekonečné romantiky
 • ideální volba pro milovníky přírody, skialpinisty, romantiky i partu přátel
 • náš tip pro prožití nevšedního zážitku nebo jako možná alternativa k oblíbenému Monte Lussari

Důležité – parkování, příjezd, lanovka

Parkování (nehlídané) zdarma na parkovišti nad nástupní stanicí kabinové lanovky, příjezd je limitován otevírací dobou kabinové lanovky zpravidla od 9.00 do 16.00 h. Výjezd / sjezd lanovkou na Conca Prevala při pobytu na 3 a více nocí se skipasem na 3 a více dní v ceně zájezdu.

Mapa