Horská chata Baita CORONE

Dva roky stará stylová horská chata až pro 8 osob vás zcela jistě nadchne. Jedná se o 1 prostorný dvoupodlažní apartmán, nadstandardně a kvalitně vybavený, s bio saunou pro 4 osoby (max. teplota je 60 st.).

Nabídku zájezdů ZIMA 2019 / 2019 právě připravujeme.

Pokud máte zájem o zaslání nabídky zimních termínů, kontaktujte nás.
Tel.: 800 111 162 nebo e-mailem: brenna@brenna.cz.

Děkujeme za pochopení. CK BRENNA

Cena na osobu zahrnuje:

 • ubytování v apartmánu dané typologie na 3, 4 nebo 7 nocí dle ceníku
 • skipas Friuli Skiregion na 3, 4 či 6 dní
 • všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn)
 • dříví do krbu či na gril

Povinné příplatky

 • 40 €/apartmán – závěrečný úklid, povinná úhrada na místě

Nepovinné příplatky:

 • 150 Kč/os. – ložní a koupelnové prádlo (nutno objednat nejpozději u doplatku zájezdu)
 • 1600 Kč/pobyt na 3 noci – Bio sauna 
 • 2100 Kč/pobyt na 4 noci – Bio sauna 
 • 3700 Kč/pobyt na 7 nocí – Bio sauna 

Cestovní pojištění:

 • 36 Kč/os./den – pojištění UNIQA - TARIF K7S+ KOMFORT PLUS
  Bližší informace k cestovnímu pojištění - Lyžařský tarif

Slevy za včasný nákup, slevy pro stálé klienty, skupinové slevy

 • 7 % nebo 11 % sleva za včasný nákup pro stálé klienty
  Sleva je poskytována při koupi zájezdu do 31. 10. 2018 z celkové tabulkové ceny. Podmínkou je minimálně 1 účast na zájezdu CK BRENNA. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.
 • 5 % nebo 9 % sleva za včasný nákup pro nové klienty
  Sleva je poskytována při koupi zájezdu do 31. 10. 2018 z celkové tabulkové ceny. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.

Slevy za včasný nákup od 1. 11. a dále

 • 5 % sleva za včasný nákup pro stálé klienty
  Sleva je poskytována při koupi zájezdu od 1. 11. a dále a je poskytována z celkové tabulkové ceny. Podmínkou je minimálně 1 účast na zájezdu CK BRENNA. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.

Slevy za včasný nákup od 1. 11. do 30. 11.

 • 3 % sleva za včasný nákup pro nové klienty
  Sleva je poskytována při koupi zájezdu od 1. 11. do 30. 11. 2018 z celkové tabulkové ceny. Požadovaná záloha při uzavření cestovní smlouvy je 30 % z celkové ceny zájezdu. Sleva není poskytována z nepovinných příplatků.

Skupinové slevy

Pro skupiny, školní zájezdy, firemní akce či jen větší partu přátel nabízíme speciálně zvýhodněné nabídky ušité přímo na míru. Skupinou se rozumí minimálně 20 osob. Neváhejte se prosím obrátit s požadavkem v CK BRENNA.

Seniorské slevy

Slevu pro 400 Kč z ceny zájezdu poskytujeme klientům, kteří dosáhnou hranici 65 let věku v době konání zájezdu. Slevu nelze sčítat se slevou za včasnou rezervaci a slevou stálého klienta.

Poznámka ke slevám

Sleva je vypočítána z tabulkové ceny po odečtení příslušných slev za ubytování a skipas a bez příplatků v rámci ubytování, skipasu a pojištění. Jednotlivé slevy nelze sčítat.

Horská chata Baita CORONE

Horská chata Baita CORONE
Lyžování zdarma

ZDARMA
lyžují všechny děti do 10 let


Chata je situovaná asi 50 m od příjezdové silnice na Monte Zoncolan, v krásné přírodě u lesa, cca 1100 m od sjezdových tratí. Maximální obsazenost chaty je 8 dospělých a 1 dítě do 10 let (rozkládací gauč v obývací místnosti není vhodný pro 2 dospělé osoby).

Poloha

Monte Zoncolan, skiareál Zoncolan/Ravascletto - 1100 m, centrum Sutria - 11 km

Sport a relaxace

bio sauna pro 4 osoby za poplatek (poplatek za využití sauny je 20 €/den pouze za předpokladu objednání sauny na celou dobu pobytu a s předstihem, není možné objednat jen na 1 den), relaxační lehátka

Popis apartmánu

TRILO 8+1: 90 m2 mezonet:

 • Přízemí: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1,5 osoby, krb. V oddělené místnosti bio sauna pro 4 osoby, 4 relaxační lehátka, sociální zařízení se sprchou - boční východ ze sauny ven, venkovní gril
 • 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a se 2 samostatnými lůžky (1 lůžko vysunovací typu šuplík), 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným rozkládacím lůžkem, balkon a terasa, sociální zařízení se sprchou
 • Podkroví: vstup po točitém schodišti ze 4lůžkové ložnice, prostor slouží jako dětský koutek se sníženým stropem

Vybavení chaty

TV, mikrovlnná trouba, toustovač, sociální zařízení (WC, sprcha, fén), krb, internet Wi-Fi, venkovní gril, dříví (v ceně), vysoušeč lyžařských bot. Na vyžádání dětská postýlka, židlička a lehátko do sprchy.

Výhody

 • výborné cenové podmínky a vstřícní majitelé
 • absolutní soukromí samostatně stojící chaty se soukromou bio saunou
 • prostorná a velmi stylově vybavená chatan včetně dřeva do krbu a grilu
 • výhodná alternativa k velmi často vyprodaným apartmánům Stali di Lausc a Stali di Modesto

Upozorňujeme: na Monte Zoncolanu chybí možnost polyžařského vyžití a nenachází se zde obchod s potravinami. Nejbližší obchod je ve vesnici Sutrio (11 km), termální bazén v Arta Terme (17 km), proto doporučujeme nákup při cestě v příjezdový den.

Dovolujeme si také upozornit, že ačkoliv internet Wi-Fi je v ceně pobytu, CK negarantuje kvalitu internetu, rychlost a množství přenesených dat. Díky limitovanému přenosu dat od operátora a satelitnímu příjmu může docházet k výpadkům internetu a jeho nefunkčnosti.

Parkování je možné přímo u chaty, avšak v případě špatného počasí, či velkého množství sněhu je nutné auto zaparkovat cca 50 m od chaty.

Mapa